Sayfa Yükleniyor...

Çorlu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’nün düzenlediği “5 Haziran Dünya Çevre Günü” etkinlikleri kapsamında, Çorlu Trend Arena Alışveriş Merkezi'nin ev sahipliğinde; "Gelecek Düşüm %100 Geri Dönüşüm" sloganı ile çevre standı açtık.

Çocuklara çevre bilincinin aşılanması ve çevrenin korunması hakkında farkındalığın oluşturulması amacıyla Çorlu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Atık Kağıt ve Geri Dönüşümcüler Derneği  ile Trend Arena Alışveriş Merkezi'nde kurulan stant, çocuklardan yoğun ilgi gördü. Kullanım dışı kalan geri dönüştürülebilir atık malzemelerin, çeşitli geri dönüşüm yöntemleri ile ham madde olarak tekrar imalat süreçlerine kazandırılması ile büyük miktarda enerji tasarrufunu sağlanması, geri dönüşümün; insan nüfusunun artışı ile paralel olarak artan tüketimin doğal dengeyi bozmasına ve doğaya verilen zarara engel olunmasındaki önemi hakkında ziyaretçilere bilgilendirme yapıldı. Ayrıca Derneğimiz tarafından hazırlanan şapka, t-shirt ve boyama kitapları standımızdan bilgi alan çocuklara hediye edildi.

YÜKÜMLÜLÜĞÜNÜZE TALİBİZ!

Kağıt-karton ve ahşap; ambalaj belgelendirme ve ambalaj toplama işlemleri konusunda işbirliği yapmak için aşağıdaki butonları tıklayarak fomları doldurmanız yeterlidir. 

|
PS TEKLİF İSTE
TAT TEKLİF VER